Zalegający śnieg na chodnikach, parkingach, drogach dojazdowych, podjazdach to utrudnienie dla Państwa i Państwa klientów, które nie musi wcale wystąpić. Kłopot z wjazdem na posesje to nie tylko kilka minut spóźnienia to też stracone nerwy i niepotrzebna frustracja. Nieodśnieżony chodnik może doprowadzić do poważnych uszkodzeń ciała takich jak złamania czy stłuczenia. Nasza Firma pozbawi Państwa tego problemu, zajmujemy się odśnieżaniem kompleksowym ciągów komunikacyjnych, parkingów a także podjazdów przy prywatnych posesjach. Odśnieżamy dokładnie, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pracujemy z pasją ponieważ lubimy to co robimy. Potrzebujesz rzetelnej firmy, która nie zawiedzie w ostatniej chwili? Na Nas możesz liczyć!

Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat, posiadamy w swojej ofercie „abonament miesięczny” ryczałt, który upoważnia Państwa do stałej ceny za usługę.   

Pamiętaj o tym, że zgodnie z prawem budowlanym: „Kto nie spełnia, określonego w art. 61, obowiązku utrzymania obiektu budowlanego w należytym stanie technicznym, użytkuje obiekt w sposób niezgodny z przepisami lub nie zapewnia bezpieczeństwa użytkowania obiektu budowlanego, podlega grzywnie nie mniejszej niż 100 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.


„Z Nami zima już Ciebie nie zaskoczy”